Edukacinė išvyka į Druskininkus

Spalio pabaigoje grupė III A, IV A ir IV B kl. mokinių drauge su lietuvių kalbos mokytojomis Ž. Vizgintiene, V. Pumputiene ir istorijos mokytoja J. Jablonskiene keliavo po vaizdingąjį Dzūkijos kraštą. Svarbiausias tikslas buvo aplankyti lietuvių literatūros klasiko Vinco Krėvės - Mickevičiaus tėviškę Subartonių kaime netoli Merkinės. Sustoję pačioje Merkinėje iš apžvalgos bokšto grožėjomės Merkio ir Nemuno santaka, kopėme į aukštą piliakalnį, rimties ir susikaupimo akimirkas išgyvenome Merkinės piramidėje. Kelionei baigiantis išvykos dalyvių laukė M. K. Čiurlionio miestas - Druskininkai, kurio vaizdais su jauduliu grožėjomės pakilę lynų keliu virš sanatorijų, pušynų , senolio Nemuno ir Snow arenos.

IVa kl. mokinė
Skaistė Besusparytė

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija 2005-2017m.