Baltijos šalių vokiečių kalbos mokytojų ir dėstytojų konferencija 2016

2016 m. spalio 6 – 8 d. Lietuvos edukologijos universitete vyko Baltijos šalių vokiečių kalbos mokytojų ir dėstytojų konferencija tema „Mokymosi kultūros skatinimas per integruotą mokymą“. Konferencijos organizatorius – Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacija. Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija buvo konferencijos partnerė bei padėjo rengti konferencijos kultūrinę programą. Gimnazijos Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus vedėjas buvo konferencijos vadovu, o gimnazijos psichologė Alina Martinkutė oficialia fotografe. Į konferenciją susirinko dalyviai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos, o lektoriai atvyko iš Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos ir Baltarusijos. Pagrindinė konferencijos žinutė – pridėtinė dalykų integracijos vertė, pagrindžianti sėkmingą kalbos ir kito dalyko mokymąsi, problemų išsprendimą, aukštą mokinių ir mokytojų motyvaciją. Baltijos šalių vokiečių kalbos mokytojų ir dėstytojų konferencija buvo vienas didžiausių 2016 m. vykusių renginių mokytojams Lietuvos edukologijos universitete.

Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus vedėjas
Edvinas Šimulynas

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija 2005-2017m.