Logo Pavadinimas 
Židinio SVM
Dienynas

Gimnazija dalyvavo
MSTP 2011 - 2013 m. 
 
Dienynas 
 
parodamokykla.lt
 
Erasmus+
 
Erasmus+ Strateginių partnerysčių projektas „Collect. Recycle. Manufacture“
 
Tarptautinis jaunimo projektas
 
AIKOS
 

Respublikinis pedagogų forumas „Ko reikia auklėtojui, kad jis taptų klasės varomąja jėga“


2014 m. sausio 28 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko respublikinis pedagogų forumas „Ko reikia auklėtojui, kad jis taptų klasės varomąja jėga“. Šio forumo, plenarinės sesijos metu Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus vedėjas Edvinas Šimulynas skaitė pranešimą „Kūrybiškas mokytojas – motyvuotas mokinys. Komandos formavimo metodai“.
Klasės auklėtojams tenka didžiulė atsakomybė – iš jų reikalaujama vadovauti klasės bendruomenei ir koordinuoti auklėtinių ugdomąjį procesą, bendradarbiaujant su mokiniais, mokytojais, tėvais, socialiniais partneriais. Todėl klasės auklėtojams reikalingi ne tik kūrybiniai gebėjimai, bet ir geroji kolegų patirtis, kaip tapti svarbiausiu asmeniu klasėje.
Forumas organizuotas, siekiant stiprinti klasės auklėtojo vaidmenį, gerinant veiklos kokybę ir ugdant klasės bendruomenę. Forumo metu pranešėjai dalinosi žiniomis ir patirtimi, vyko moderuojamos diskusijos bei praktinė veikla darbo grupėse. Renginyje dalyvavo 80 klasių auklėtojų iš visos Lietuvos.

Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus vedėjas
Edvinas Šimulynas

Židinio SVM
 
  Adresas Algirdo g. 23A, LT-03219, Vilnius
Telefonai: (8 5) 233 0133
Faksas (8 5)233 0133
Elektroninis paštas rastine@zidinio.vilnius.lm.lt
Įstaigos kodas: 190009733
Kaip mus rasti: [žemėlapis]
  
Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija 2005-2018m.