Dalyvavimas projekte „Ekožiniatinklis“

Gruodžio 10 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre pristatytas Gamtinio ir ekologinio ugdymo patirčių sklaidos tęstinis (2013–2015 m.) projektas „Ekožiniatinklis“. Projekto „Ekožiniatinklis“ pagrindinis tikslas – padėti ir skatinti mokytojų gerosios darbo patirties sklaidą.

Parodai paruošėme stendinį pranešimą, kuriame pristatėme nuo 1997 metų vykdomą gamtosauginę ir ekologinę veiklą. Chemijos mokytoja Danguolė Stankevičienė papasakojo apie vykdytus šalies ir tarptautinius projektus, organizuotas konferencijas, apie sėkmingą dalyvavimą respublikiniuose konkursuose ir Europos aplinkosauginiuose mokinių forumuose, rodė mokinių atlikus darbus. Pristatymas vyko diskusijos forma – ekspertai, mokytojai, organizatoriai klausinėjo apie sklaidos būdus, dalijosi dominančia medžiaga ir informacija, kur galima jos gauti.

Projekte dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų, būrelių, klubų mokytojai, dirbantys ekologinio ugdymo srityje. Mokytoja grįžo apdovanota ir susipažinusi su respublikos mokyklose vykstančia ekologine veikla.

Tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinė grupė