Kalėdinė gerumo akcija

Artėjant šviesiausiai metų šventei-šv. Kalėdoms - daugelio žmonių širdys atsiveria gerumui. Todėl prieš šventes stengiamės aplankyti ir suteikti vilties tiems, kurie jos itin laukia.

Gražiausių ketinimų vedini mūsų gimnazijos bendruomenės nariai gruodžio 11 dieną leidosi kelionėn į senelių globos namus " Senevita", pavadinę kalėdinę gerumo akciją " Dalinkimės širdies šiluma". Ši kelionė-ne pirmoji. Dar prieš keletą savaičių grupelė gimnazijos mokytojų ir mokinių buvo nuvykusi į globos namus susipažinti, pabendrauti, pasidalinti švenčių lūkesčiais. Likusias iki išvykos dienas mokiniai, vadovaujami direktorės pavaduotojos ugdymui I. Raudeliūnienės, skyriaus vedėjos D.Stankevičienės, dailės mokytojos M. Grigonytės, kūrė unikalius sveikinimo atvirukus.

Gruodžio 11-osios rytą III a, IV a klasių mokiniai, pavaduotoja ugdymui I. Raudeliūnienė, skyrių vedėjai D.Stankevičienė ir D.Mockevičius, lietuvių kalbos mokytoja V. Pumputienė, istorijos mokytoja J.Jablonskienė nuvykome į senelių globos namus "Senevita ". Įžengus pro salės duris , mus pasitiko šilti, viltingi žvilgsniai. Ne vieno senolio akyse sužibo ašara klausant jaudinančių sveikinimo žodžių ir linkėjimų. Daugybę darbų per gyvenimą nudirbusios rankos švelniai glaudė delnuose kūrybine kibirkštėle sušildytus sveikinimo atvirukus.

Skyriaus vedėjo Dariaus vadovaujamos abiturientės Ema ir Lina sudainavo Kalėdų giesmę, o vėliau nuotaikingos dainos sujaudino senolių širdis ir jie patys ėmė dainuoti drauge. Pasibaigus koncertui buvo įteikta kalėdinė dovana- "bokštas " naminių sausainių, kuriuos iškepė skyriaus vedėja Danguolė. Garsiais plojimais ir padėkos šūksniais mus išlydėjo " Senevitos" gyventojai ir darbuotojai. Pajutę gerumo akcijos atpildą, pasižadėjome dar ne sykį čia sugrįžti.

lietuvių kalbos vyr. mokytoja V. Pumputienė