Dalyvavimas nacionaliniame moksleivių konkurse “Geriausia ekoidėja”

Lapkričio 12 d. III ir IV-ų klasių mokiniai susibūrę į komandą “Židinio manufaktūra” dalyvavo VšĮ “Problemų sprendimo centro” ir VšĮ Socialinių mokslų kolegijos vykdomo projekto “EkoMokykla.lt - aplinkos išteklių tausojimo ir atsakingo elgesio iniciatyva Lietuvos švietimo sistemoje” nacionaliniame konkurse “Geriausia ekoidėja”, kur pristatė savo idėją – kaip namų sąlygomis surinktą panaudotą popierių perdirbti ir pasigaminti rankų darbo popieriaus, kurį vėliau galima panaudoti atvirukų, eglutės žaisliukų, knygų skirtukų ar paveiksliukų gamybai. Iš viso konkurse dalyvauja 84 mokyklos iš visos Lietuvos. Vilniaus apskrities mokyklų komandos pristatyti savo ekoidėjos susirinko į Vilniaus Žemynos gimnaziją. Išklausius visų komandų ekoidėjas buvo organizuotas “Protų mūšis” ekologine tema. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokinių komanda “Židinio manufaktūra” “Protų mūšyje” užėmė II-ąją vietą.

chemijos vyr. mokytoja D. Stankevičienė,
geografijos vyr. mokytoja I. Raudeliūnienė