Išvyka į globos namus "Senevita"

Lapkričio 21 d. įvyko suaugusiųjų švietimo savaitės „Suartėjimai: nuo asmeninės savasties iki Europos piliečio“ renginys „Dalinkimės širdies šiluma“. Būrelis gimnazijos mokinių ir mokytojų aplankė senelių globos namus „Senevita“. Susirinkę į jaukią senelių namų valgyklėlę kartu vėrė šiaudelių sodus, kalėdinę žvaigždę ir girliandas namų erdvėms papuošti. Kartu besidarbuojant atsirado galimybė pabendrauti, pasiklausyti senolių kurtų eilių, dainų, pasikalbėti apie gyvenimą ir pasisemti išminties. Senoliai mielai klausėsi ir svečių atliekamų dainų. Buvo aplankyti ir tie namų gyventojai, kurie patys negalėjo ateiti į valgyklą. Po susitikimo visiems tapo aišku – išties širdies šilumos kartais neįmanoma tiesiog atiduoti. Ja galima tik pasidalinti.

Loreta Lichtarovičienė,
etninės kultūros ir muzikos mokytoja metodininkė