Netradicinė užsienio kalbų pamoka Vilniaus Rotušės aikštėje

Visa Europa švenčia Europos kalbų dieną nuo 2001 metų, jos tikslas - įprasminti kalbų mokymosi įvairovę, pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms, skatinti įvairių kalbų mokymąsi bei kultūrų sklaidą Lietuvoje ir Europoje.
Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų mokyklos užsienio kalbų mokytojai kartu su mokiniais 2013 m. rugsėjo 26 d. vyko į Europos kalbų dienos šventę, kuri vyko Rotušės aikštėje. Sudalyvavome kalbų viktorinoje, išgirdome dainų įvairiomis kalbomis ir aplankėme įvairių šalių stendus. Sužinojome apie skirtingų šalių kalbų ypatumus, gavome įvairių lankstinukų, taip pat turėjome galimybę pabendrauti su skirtingų šalių atstovais ir sužinoti naujų dalykų apie kalbas ir jų mokymosi galimybes. Pasiklausę Deivydo Zvonkaus ir Smaragdinio choro koncerto iškeliavome namo kupini įspūdžių ir noro mokytis naujų kalbų!

Anglų kalbos mokytoja
Gražina Morozovienė