Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 1-oji – naujųjų mokslo metų pradžia visose Lietuvos mokymo įstaigose. Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazijos bendruomenė pasitiko mokslo metų pradžią pilnutėlėje aktų salėje. Sugiedojus Lietuvos Respublikos himną žodį tarė gimnazijos direktorė Birutė Perveneckienė, pasidžiaugusi gausiu mokinių būriu palinkėjo visiems ir toliau siekti užsibrėžto tikslo.

Kaip ir kiekvienais mokslo metais audringų aplodismentų susilaukė mokyklos himnas, kurį atliko grupė "Vyriokai" ir mokinių ansamblis.
Džiugu, kad šiemet Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazijos bendruomenės pasveikinti atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Edvardas Šablinskas.

Nuskambėjus dar vienai "Vyriokų" atliekamai dainai visi išsiskirstė į klases pirmajai pamokai.

foto foto