20122013 m. m. RENGINIAI

logo  logo logo
Mokslo metų pradžios šventė LŽT spektaklis "Byla Nr. 98" Kalbų diena

logo   Logo   logo
Užsienio kalbų konferencija "Darbas ir svajonės"   Tolerancijos diena   LŽT projekto "Liepsnojantis Židinys" pristatymas parodoje "Mokykla 2012"

logo   logo   logo
Susitikimas su Veronika Povilioniene   Grundtvig projekto ("D.E.P.Art") mokymai   Seminaras "Kūrybiškas mokytojas motyvuotas mokinys"

logo   Logo   logo
Spektaklis "NUOSPRENDIS: Kalta"   Advento vakaronė ,,Ugnelė degė“   Raiškiojo skaitymo konkursas "Gimtoji kalba 2012"

Logo   logo    logo
Seminaras Vilniaus P. Vileišio progimnazijoje   Šimtakojis-2013   Konferencija Kretingoje "Šiuolaikinių technologijų panaudojimas mokyklos veiklos organizavime"

logo   logo   logo
Projekto "Kuriame Respubliką" renginys "Aš tikrai myliu Lietuvą"   LŽT spektaklis "Byla Nr. 98" Vilniaus įgulos karininkų ramovėje ir Vilniaus mokytojų namuose   Vilniaus miesto vokiškos dainos konkursas

Logo   Logo   logo
Vilniaus miesto suaugusiųjų ugdymo institucijų mokinių konferencija
„Gyvenkime sveikai“
  LR Konstitucijos seminaras   Konferencija “Suaugusiųjų ugdymo individualizavimas ir diferencijavimas”

Logo   logo    logo
Akimirkos iš paskutinio skambučio   Vilniaus brodas gyvas 2013   Poezijos skaitymai Literatūriniame A. Puškino muziejuje

Logo   Logo   Logo
2013 m. Pavasario lygiadienio šventė „Žymės“   Papuošta gimnazijos poilsio zona   Dalyvavimas Litexpo parodoje „Mokykla 2012“

Logo
Seminaras „Etninės kultūros paveldo elementų integravimas į neformalųjį švietimą“

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija 2005-2017m.