kALBŲ DIENA

Rusėjo 26d. minėjome Europos kalbų dieną. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Mūsų gimnazijoje ši šventė šiemet buvo minima netradiciškai. Papuošę mokyklą stendais ir plakatais, mokiniai, lydimi užsienio ir lietuvių kalbų mokytojų, vyko į Europos informacijos centrą. Šiame centre išklausėme paskaitą apie Europos Sąjungą, jaunimo galimybes joje. Europos informacijos centre dirbanti vertėja papasakojo apie 23 oficialias ES vartojamas kalbas. Mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo diskusijoje, atsakinėjo į pateiktus klausimus apie ES kalbas.

Mokiniai ir mokytojai gavo dovanų įvairių lankstinukų, teikiančių informaciją aktualiais ES klausimais. Mokyklos biblioteka gavo dovanų filmą, pasakojantį ES kūrimosi istoriją.

Vokiečių k. mokytoja – metodininė J.Poškaitė – Genienė