Atvira integruota gamtos mokslų pamoka „Judėjimas“

Vasario 27 d. gimnazijoje vyko atvira integruota gamtos mokslų pamoka „Judėjimas“, atsiliepiant į Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuotą konkursą „Sveika gyvensena – kasdien!”, skirtą akcijai „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“. Pamoką vedė fizikos mokytoja metodininkė Jelena Lebedeva ir vyresnioji biologijos ir chemijos mokytoja Jurgita Greičiūtė. Pamokoje dalyvavo 4-ų gimnazijos klasių mokiniai.
Pamokos tikslas buvo susipažinti su judėjimo fizikine prasme ir reikšme žmogaus organizmui. Pamokos metu mokiniai išsiaiškino apie judėjimo formų įvairovę, mechaninio judėjimo sąvoką, atliko įvairius eksperimentus. Taip pat mokiniai išsiaiškino fizinio aktyvumo reikšmę žmogaus gyvenime. Mokiniai turėjo galimybę išsakyti savo nuomonę, dalyvauti diskusijoje.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Jurgita Greičiūtė

Foto Foto Foto