VILNIAUS MIESTO MOKSLEIVIŲ ADVENTO-KALĖDŲ LAIKOTARPIO TAUTOSAKOS BEI TAUTODAILĖS KONKURSAS
„LELIUMOJ“

Gruodžio 9 d. Vilniaus mokytojų namuose vyko Vilniaus miesto moksleivių Advento-Kalėdų laikotarpio tautosakos bei tautodailės konkursas „Leliumoj“, kuriame pirmą kartą dalyvavo ir mūsų gimnazistai Marius Vinskas („Kalėdų naktis“. Tapyba ant medžio), Laima Koobas („Vėlių suolas“. Šiaudinukas), Tatjana Geža („Su tais, kurie brangūs“. Rankdarbis).

Šiemet Elnio Devyniagario statulėlė ( http://etno.lt.pipiras.serveriai.lt/images/stories/renginiai/2011/briedis.jpg ) iškeliavo į Balsių mokyklą, tačiau labai smagu buvo atrasti naują konkursą ir jame dalyvauti kartu su kitomis Vilniaus miesto mokyklomis. Tikimės, šis konkursas taps dar viena puikia gimnazijos tradicija, ir ką gali žinoti, galbūt kada nors Elnias Devyniaragis atkeliaus ir į mūsų „Židinį“.

Etninės veiklos klubo vadovė Loreta Lichtarovičienė

foto foto foto