Edukacinė išvyka į Pasvalį ir Biržus

2011 m. gruodžio 29 d. Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos mokiniai ir mokytojai vyko į edukacinę ekskursiją po Pasvalio ir Biržų apylinkes. Ekskursijos metu lankytasi Pasvalio muziejuje, Astravo dvaro sodyboje, Biržų Evangelikų reformatų bažnyčioje, Biržų pilyje.

Žvarbi diena nenugąsdino keliautojų pereiti 525 m. ilgio pėsčiųjų lieptą per Širvėnos ežerą, jungiantį Biržus ir Astravą. Ypač daug įspūdžių paliko karstinės įgriuvos aplink Biržus, į giliausią, vadinamą „Karvės ola“ keli keliautojai nepabūgo ir nusileisti. Edukacinės išvykos metu galima buvo ir pasistiprinti. Jaukioje Kirklių kaimo sodyboje visų laukė svetingi Kirklių kaimo bendruomenės žmonės, karšta žuvienė bei rupių miltų blynai su spirgučiais bei obuoliene. Tad į Vilnių ekskursijos dalyviai grįžo sotūs ir kupini gražių įspūdžių.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui
Edvinas Šimulynas