Menų savaitė

Gruožio mėnesį vykusi Menų savaitė sutapo su Adventu – susikaupimo laikotarpiu. Menų savaitė buvo skirta papuošti mokyklą artėjančiai didžiausiai metų šventei – šv. Kalėdoms. Idėja – gražiausių Kalėdinių durų rinkimai ir šventinis stendas su mokinių sukurtais palinkėjimais mokyklos mokytojams ir mokiniams šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Menų savaitėje dalyvavo visi: mokiniai, mokytojai, administracija. Visi stengėsi kuo išradingiau pasipuošti savo duris, pačių mokinių gamintais tradiciniais lietuvių liaudies kalėdiniais papuošalais buvo papuošta kalėdinė šaka.
          Menų savaitė baigėsi gražia ir šilta Advento vakarone. Visi susirinkę į vakaronę žvakių šviesoje mokėsi Advento-Kalėdų laikotarpio liaudies dainų, burtų. Buvo parodytas dokumentinis filmas apie Advento laikotarpį. Baigiantis vakaronei apdovanoti gražiausių kalėdinių durų ir gražiausių šventinių sveikinimų laimėtojai.

Direktorės pavaduotojas papildomam ugdymui Darius Mockevičius

Akimirkos iš menų savaitės