Kalbų diena

Jau eilę metų mūsų mokykloje vyksta renginiai skirti Europos kalbų dienai. Šį kartą renginio tema buvo viktorina ,,Per kalbą pažink pasaulį“.
Renginio vedėjas 12 klasės mokinys Jonas Bagvila pristatė dvi puikias mokinių komandas, kurios tarpusavyje rungėsi dėl pagrindinio prizo. Pagrindinės kalbos viktorinos metu buvo lietuvių, rusų, anglų ir vokiečių. Komandoms buvo užduota po aštuonis klausimus, kuriuos vertino mokytojų komisija (Vanda Pumputienė, Irina Varno, Rasa Katarskytė, Ineta Jurgaitienė). Viktorinos dalyviai kaip ir salėje sėdintys žiūrovai buvo puikiai nusiteikę. Žaidimo metu netrūko šmaikščių komentarų ir net dainų. Pasibaigus viktorinai abejoms komandoms buvo įteikti prizai.
Nuoširdžiai dėkojame kalbų mokytojams prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo.

Direktorės pavaduotojas Darius Mockevičius