Pavasario diena Europoje

2009

2009 m. gegužės 7 dieną „Židinio“ suaugusiųjų vidurinėje mokykloje buvo minima Tarptautinė Europos diena. Į šventinį renginį, organizuotą pavaduotojo papildomam ugdymui D.Mockevičiaus ir mokyklos etikos mokytojų A. Varnienės ir A. Martinkutės susirinko nemažas būrys mokyklos mokytojų ir mokinių. Renginio metu mokinė A. Vinslava pasidalino savo žiniomis ir patirtimi apie jai neblogai pažįstamą miestą – Maskvą. Dvyliktokas D. Zarecki pasakojo apie savo įspūdžius iš gyvenimo lietuviams mažai pažįstame Izraelyje. Etikos mokytojos A. Varnienė ir A. Martinkutė pristatė esminius etiketo principus, kuriuos pageidautina žinoti kiekvienam keliaujančiam po užsienio šalis bei su auditorija padiskutavo apie įvairių šalių etiketo specifiką.