Šimtadienis
2009

,,Šimtadienis“ viena iš didžiausių mokyklos švenčių. Likus mėnesiui iki renginio vienuoliktokai pradeda intensyviai ruoštis šiai šventei. Kaip ir kiekvienais metais, ,,Šimtadienis“ turi savo temą. Šį kartą buvo pasirinkta 1980 – 1990 metų pop – rock muzikos tema. Šventės metu visus žiūrovus sveikino pasaulio pop – rock muzikos grandai: Sandra, Sabrina ir Fredis Merkuris su grupe ,,Queen“. Netrūko ir lietuviškos pop scenos žvaigždžių: Džordana Butkutė, Stasys Povilaitis ir legendiniai ,,Aliukai“.
          ,,Šimtadienio“ metu buvo įteiktos dvyliktoms klasėms ir jų auklėtojoms šešios nominacijos, kurias rinko mokytojai. Rezultatai yra tokie:

1. ,,Geriausia“klasė 12 e f
2. ,,Nematoma“ klasė 12 n
3. ,,Moksliukų“ klasė 12 l
4. ,,Seksualiausia“ klasė 12 c d
5. ,,Crazy“ klasė (išdykusi) 12 a b
6. ,,Žvaigždžių“ klasė 12 m

Dvyliktokai žiūrovus irgi stebino pasirodymais. Jie šoko, dainavo, vaidino, deklamavo eiles, kvietė mokytojus į sceną išbandyti savo jėgas įvairiose rungtyse.
          Šventės kulminacija tapo ,,Šimtadienio“ laikraštėlio aukcionas. Jis buvo parduotas už rekordinę kainą, net už 50 Lt.
          ,,Šimtadienis“ puiki mokyklos šventė kuri sulaukia gausaus susidomėjimo net ir iš baigusių mūsų mokyklą mokinių.

Direktorės pavaduotojas papildomam ugdymui Darius Mockevičius