Profesijos „pasimatavimas“

Gegužės 26 d. II ir III klasių mokiniai lankėsi Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Profesinio mokymo skyriuje, kur susipažino su įgyvendinamomis profesinio mokymo programomis, priėmimo sąlygomis. Mokiniai buvo supažindinti su  kompiuterių tinklų derintojo profesija ir galėjo išbandyti save didelio kruopštumo reikalavusioje praktinėje kompiuterių tinklo jungimo užduotyje. Susidomėję  traukinio mašinisto profesija, tiek merginos, tiek vaikinai turėjo galimybę „pasimatuoti“ šią profesiją: jie traukinio simuliatorių  pagalba galėjo trumpam pasijusti traukinio mašinistais. Edukacijos pabaigoje mokiniai dalinosi savo patirtimi: keletui iš jų trumpa pažintis su siūlomomis profesijomis tapo pirmuoju žingsniu svajonių karjeros link.