Švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2020“

2020 metų lapkričio 20-21 dienomis gimnazijos mokiniai, iš anksto supažindinti su programa, dalyvavo virtualioje jubiliejinėje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2020“, kurios šūkis „Ateitis vyksta dabar“.

Parodos organizatorius – NŠA – koordinavo švietimo bendruomenės atstovų pranešimų erdvę, kurios programą sudarė žaliasis, mėlynasis ir geltonasis transliacijos kanalai.

Dalyviai turėjo galimybę išklausyti 53 pranešimus, atspindėjusius pastarojo meto iššūkius ir pokyčius, paspartinusius mokyklų skaitmenizavimo procesą. „Atradimų laboratorija“ kvietė dalyvius įsijungti į įvairius bandymus, eksperimentus, patirti kūrybos džiaugsmą.

Pirmą kartą organizuota virtuali paroda „Mokykla 2020“ atnešė didelės naudos ir mūsų gimnazijos mokiniams bei mokytojams, dalyvavusiems šiame ateities mokyklos vizijos renginyje.

Klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė