Nuotolinis susitikimas su Vilnius TECH dėstytoja K. Kilikevičiene

Balandžio 25 d. III D ir III E klasių mokiniai turėjo nuotolinį susitikimą su Vilnius TECH dėstytoja K. Kilikevičiene, kuri gimnazistams papasakojo apie studijas bei karjeros galimybes šiame universitete. Vilnius TECH didelis dėmesys skiriamas studentų karjeros planavimui, todėl pasirinkę studijas Vilnius TECH gali tikėtis konsultacijų, pagalbos, susijusios su karjera, nes universiteto        tikslas – padėti studentams atrasti savo profesinį kelią ir įgyti visapusiškų žinių bei įgūdžių, reikalingų kuriant savo ateitį Lietuvoje ir pasaulyje. Plėtojantis technologijoms, darbo rinkoje dėmesys kreipiamas ne tik į būsimo darbuotojo kvalifikaciją, tačiau ir į bendrąsias kompetencijas, socialinius įgūdžius, gebėjimą prisitaikyti greitai kintančioje aplinkoje. Reaguodama į darbdavių poreikių pokyčius, Vilnius TECH karjeros ir psichologinio konsultavimo grupė teikia studentų ir absolventų karjeros valdymo paslaugas, plėtoja informacinę darbo ir praktikos skelbimų bazę, įgyvendina projektus, padedančius studentams planuoti savo karjerą bei sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje.

III D ir III E klasių vadovė J. Vainorienė