Logo Pavadinimas 
Židinio SVM
Dienynas

Gimnazija dalyvavo
MSTP 2011 - 2013 m. 
 
Dienynas 
 
parodamokykla.lt
 
Erasmus+
 
Erasmus+ Strateginių partnerysčių projektas „Collect. Recycle. Manufacture“
 
Tarptautinis jaunimo projektas
 
AIKOS
 

DALYKŲ MOKYTOJAI

Foto

DALYKAS DĖSTANTYS MOKYTOJAI EL. PAŠTAS
     
Etika mokytoja Lina Bogušienė
mokytojas Edvinas Šimulynas
mokytojas Darius Mockevičius
lina.nau@gmail.com
edvinas.simulynas@gmail.com

darius.mockevicius@gmail.com
Lietuvių kalba vyr. mokytoja Živilė Vizgintienė
metodininkė Birutė Perveneckienė
vyr. mokytoja Vanda Pumputienė
mokytojas Laurynas Giedra

ZIVILE65@gmail.com

direktorius@zidinio.vilnius.lm.lt

vanda.p.299@gmail.com
lituanistas2@yahoo.com
Anglų kalba vyr. mokytoja Julija Čeponė
mokytojas Stipo Jozič
vyr. mokytoja Natalija Miliauskienė
JULIJA88@gmail.com

stipo.jozic@yahoo.de
milnata@gmail.com
Vokiečių kalba vyr. mokytoja Ilona Filipenkovaitė
metodininkas Edvinas Šimulynas
ilona827@yahoo.de

edvinas.simulynas@gmail.com
Rusų kalba Oleg Perov
kodex333@yandex.ru
Matematika vyr. mokytoja Elena Kulda
vyr. mokytoja Rūta Endrijaitienė
vyr. mokytoja Elvyra Rūkštelienė
eltorija@gmail.com

matematika@centras.lt

elvyra.rukstele@gmail.com
Informatika vyr. mokytoja Eugenija Kirlytė
vyr. mokytoja Elvyra Rūkštelienė
eugenija.kirlyte@lpc.lt

elvyra.rukstele@gmail.com
Biologija vyr. mokytoja Jurgita Greičiūtė
Jurgita.Greiciute@gmail.com
Chemijavyr. mokytoja Danguolė Stankevičienė
mokiniai@zidinio.vilnius.lm.lt
Fizikametodininkė Jelena Lebedeva
jelena_lebedeva@yahoo.com
Istorija vyr. mokytoja Jurgita Jablonskienė
vyr. mokytojas Audrius Jasiūnas
jurgitgita@gmail.com

mengelis@vilniuje.lt
Geografija vyr. mokytoja Inga Raudeliūnienė
pavaduotoja@zidinio.vilnius.lm.lt
Dailėvyr. mokytoja Miglė Grigonytė
migloje@yahoo.co.uk
Ekonomika ir verslumas mokytoja Inga Raudeliūnienė
pavaduotoja@zidinio.vilnius.lm.lt
Muzika metodininkė Loreta Lichtarovičienė
meskuciai@gmail.com
Technologijos (turizmas ir mityba)vyr. mokytoja Ilona Filipenkovaitė
ilona827@yahoo.de
Etninė kultūra metodininkė Loreta Lichtarovičienė loreta.etno.muzika@gmail.com
Choreografija mokytojas Edvinas Šimulynas edvinas.simulynas@gmail.com
Psichologija vyr. mokytoja Alina Martinkutė alinama@gmail.com
     



Židinio SVM
 
  Adresas Algirdo g. 23A, LT-03219, Vilnius
Telefonai: (8 5) 233 0133
Faksas (8 5)233 0133
Elektroninis paštas rastine@zidinio.vilnius.lm.lt
Įstaigos kodas: 190009733
Kaip mus rasti: [žemėlapis]
  
Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija 2005-2017m.