Mokinių asmeninės ateities vizijos reikšmė planuojant karjerą

Sausio 24 d. III D, III E kl. klasės valandėlės metu  siekėme atskleisti, kodėl mokinių ateities vizija yra atspirties taškas jiems planuojant karjerą. Ateities vizija, arba svajonė, yra labai svarbi sudedamoji karjeros tikslų formulavimo proceso dalis. Tik svajodamas žmogus yra visiškai atviras ir nuoširdus sau. Todėl ugdant mokinius karjerai reikia skatinti juos svajoti ir šiose svajonėse įžvelgti tikruosius savo gyvenimo bei karjeros tikslus. Ateities ir karjeros kelio vizijos gali būti kuriamos, integruojant ugdymą karjerai ir gimtosios arba užsienio kalbos dalykus. Mokiniams pabrėžta, jog besistengiantis mokytis mokinys  turi daugiau galimybių geriau suprasti, ką labiausiai norėtų veikti ateityje. Diskusijos metu mokiniai išsakė savo ateities  svajones bei pažadėjo  jas įgyvendinti.

III D, III E klasių vadovė