Klasės valandėlė ,,Žinių ir gebėjimų visuma siekiant karjeros”

Pagrindinis valandėlės tikslas – ieškoti atsakymų į klausimą, kokios profesijos ateityje bus paklausiausios.

Pokalbio pagrindu buvo panaudota VGTU Verslo vadybos fakulteto dekanės profesorės J. Stankevičienės konferencijos tėvams “Vaikai auga. Ar mes augame kartu?” medžiaga. Jos pagrindu mokiniai diskutavo apie naująsias “lūžio” technologijas, ilgesnį darbingą amžių, nuolatinį poreikį mokytis ir dažnai keisti profesiją, gebėjimą dirbti daugiakultūrinėje aplinkoje, būtinybę prisitaikyti prie urbanizacijos plėtros, klimato kaitos, gamybos našumo augimo ir kitokių pokyčių.

Reflesijos metu mokiniai įvardijo su ateities profesijų pokyčiais susijusius veiksnius: socialinius ir asmeninius gebėjimus bei įgūdžius svarbiausiose srityse – finansų ir informacinių technologijų.

Atlikdami praktines užduotis mokiniai turėjo progos įsitikinti, kad siekiant patenkinti būsimos rinkos poreikius svarbu lavinti kritinį mąstymą, kūrybiškumą, mentorystę ir universalumą.

III L ir IV N klasių vadovė

J.Lebedeva