Išvyka į Kasiulio muziejų

Birželio 2 d. Vilniaus ,,Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos mokiniai, kartu su chemijos, fizikos ir dailės mokytojomis, apsilankė Vytauto Kasiulio dailės muziejuje, ir sudalyvavo edukaciniame užsiėmime „Fizika dailėje“. Mokiniai patyrė, kad menas, ypač šiuolaikinis, dažnai neatsiejamas nuo įvairių eksperimentų, paremtų gamtos mokslų žiniomis bei naujųjų technologijų išmanymu. Užsiėmimo metu aptarėme šviesos sklidimo dėsnius, kūrėme kompozicijas ant stiklo, o vėliau jas ryškinome ir fiksavome. Taip susipažinome su tradicinės fotografijos veikimo principais, išmokome sieti skirtingas disciplinas. Kol sukurtos nespalvotos fotogramos džiūvo, apžiūrėjome šiuolaikinės Afrikos dailės parodą, susipažinome su jaunųjų Afrikos dailininkų kūryba.