EDUKACINĖ IŠVYKA Į KAUNĄ

Gegužės 16 dieną grupė II A, III A ir IV B klasių mokinių su vadovėmis ir lietuvių kalbos bei istorijos mokytojomis aplankė 2022 metų Lietuvos kultūros sostinę – Kauną. Išvykos dalyvius domino literatūrinės ir istorinės laikinosios sostinės vietos, tad pirmiausia jie pasuko į IX fortą – modernų gynybinį įtvirtinimą ir praėjusio amžiaus žmonių masinio naikinimo vietą, vėliau aplankė R. Kalantos žūties vietoje pastatytą paminklą „Aukos laukas“.

Vėliau lankytojus „pasitiko“ XX amžiaus pirmosios pusės Kauno įžymybė – rašytojas ir visuomenės veikėjas J. Tumas – Vaižgantas savo bute – muziejuje, svetingai duris atvėrė restauruotas Maironio lietuvių literatūros muziejus.

Ugdymo karjerai prasme dalyviai susipažino su muziejaus darbuotojų ir ekskursijų vadovų profesijos subtilybėmis, nes turėjo galimybę palyginti kelių gidų pastangas ir kvalifikacijas.

III A klasės vadovė