Dirbančių mokinių patirties pristatymas

Lapkričio 29 d. įvyko klasės valandėlė, skirta dirbančių mokinių patirties pristatymui. Tokių – dirbančių mokinių klasėje yra trečdalis. Labiausiai patenkinti darbu prekybos sferoje dirbantys mokiniai: jiems sudaryti patogūs darbo grafikai, jie skatinami už profesinius pasiekimus. Aptarnavimo sektoriuje dirbantys mokiniai nuogąstavo dėl didelių darbo krūvių, neretai pasitaikančios psichologinės įtampos bei atsainaus darbdavių požiūrio į pamokų lankymo svarbą. Dirbantys mokiniai įdomiai atsakė į bendraklasių klausimus ir pabrėžė, kad suderinti mokslą ir darbą įmanoma.

III A klasės vadovė