Artimos socialinės aplinkos pažinimas ir karjera

Spalio 18 d. III D, III E kl. klasės valandėlės metu vyko diskusija tema: „Artimos socialinės aplinkos pažinimas ir karjera“. Kalbėjomės apie tai, kad asmens auklėjimas ir tobulėjimas vyksta veikiant socialinei aplinkai, socialinis auklėjimas padeda žmogui tobulėti, siekti tam tikros sėkmės gyvenime. Socialinio ugdymo procesas vyksta šeimoje, mokykloje, visuose švietimo lygiuose, darbe. Taigi mokiniui labai svarbu pažinti savo artimą socialinę aplinką, išsiaiškinti kaip ji gali jam padėti įgyvendinti planus, svajones, augti kaip asmenybei bei, žinoma, siekti karjeros.

III D, III E klasių vadovė